Дистанційне навчання або звичайна школа

Дистанционное обучениеПерехід на дистанційне навчання стався несподівано, ніхто навіть не уявляв, що уроки та пари будуть проводитися в Zoom, а спілкування відбуватиметься в онлайн-режимі. Однак всім освітянам, батькам та учням довелось швидко адаптуватися до таких змін та прийняти реальність. Спочатку дистанційне навчання не було заплановано як постійне явище, однак такий спосіб навчання може стати ефективним навіть і після карантину. Наразі в Україні є можливість навчатися в дистанційній школі та отримати атестат такий же самий як і в традиційній школі.

Якщо порівнювати ефективність дистанційної та традиційної школи, перше місце займає саме дистанційна школа. Ефективність полягає у гнучкості графіку учня та індивідуальному підході до навчання. Якщо в офлайн-школі учні витрачають на урок 45 хвилин та чекають дзвоника на перерву, то в онлайн-школі учень має більше часу на засвоєння матеріалу та консультації із вчителем по виконаному домашньому завданню. Тобто перевірка завдань стала більш уніфікованою та індивідуалізованою. При чому вчитель може дати більше матеріалу на опрацювання, у вигляді презентацій, тестів, додаткових онлайн-підручників.

Однак, незважаючи на ефективність дистанційного навчання, традиційна школа сприяє соціалізації дитини. Особливо це стосується першокласників та дітей початкової школи, коли вони тільки вступили до школи, у новий колектив, та роблять перші кроки у соціалізації як учня. Вони вчаться нормам поведінки у колективі та комунікації. Проте, не зовсім коректно буде сказати, що дистанційна школа позбавлена соціалізації. Навпаки, дистанційне навчання значно підвищує роль батьків в освітньому процесі, адже діти молодшого віку не зовсім здатні до самодисципліни, тому їх потрібно направляти в освітній процес. Дистанційний формат також передбачає спілкування, дискусії, обговорення певної теми, що є проекцією очної форми навчання.

Особливо важливим є адаптація дитини до онлайн-навчання. Тому більшість дистанційних шкіл проводять адаптацію дитини до нових умов, пропонують тренінги та пропонують поїздки у табори, під час канікул. Також дистанційна школа надає більше можливостей, ніж звичайна. Деякі школи пропонують більше сфер вивчення іноземних мов та мають іноземних партнерів.

Дистанційна школа, це школа майбутнього. Натиснувши на посилання, ви маєте можливість вже зараз записати свою дитину на навчання онлайн.

Дети и родители

Leave a reply

ten + nine =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: